Oglas za prijam u državnu službu u Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava na određeno vrijeme

(Rok za podnošenje prijava je istekao) Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava raspisuje oglas za prijam u državnu službu na određeno vrijeme u Upravi za rad i tržište rada, Sektoru za tržište rada i zapošljavanje, Službi za politike zapošljavanja za radno mjesto:
  • viši/a stručni/a savjetnik/ca – 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme, do povratka državne službenice s rodiljnog dopusta.
Stručni uvjeti:
  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij društvene struke;
  • najmanje četiri (4) godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima;
  • položen državni stručni ispit;
  • znanje engleskog jezika;
  • znanje rada na računalu.
Opis poslova:
  • koordinira upravne i stručne poslove iz djelokruga Službe u vezi s normativnom izradom dokumenata na području aktivne politike zapošljavanja prema smjernicama Europske unije;
  • koordinira izradu godišnjih nacionalnih akcijskih planova zapošljavanja, praćenje i izvješćivanje o provedbi aktivnih mjera zapošljavanja, praćenje i vrjednovanje aktivnih mjera zapošljavanja u suradnji s akademskom zajednicom i korištenjem naprednih metoda vrednovanja;
  • sudjeluje u programima financiranim iz sredstava Europske unije na području zapošljavanja;
  • obavlja druge poslove po nalogu nadređenih.
Puni tekst oglasa sa uvjetima, opisom poslova i načinom prijave možete preuzeti ovdje. Rok za podnošenje prijava je 7. svibnja 2013.